Opis:


Obecnie nie ma problemu z zakupem specjalistycznych taśm. Wiele z nich oferuje firma TESA specjalizująca się w produkowaniu dobrze klejących i niezawodnych taśm. W jej ofercie można znaleźć także korektor w taśmie i uszczelki do okien i drzwi. Korektor w płynie nie zawsze będzie odpowiednim wyborem, ponieważ poprawiany tekst może stracić na atrakcyjnym wyglądzie. W przypadku korektorów w taśmie od TESA możemy liczyć na dobrą przyczepność taśmy i łatwość wymiany wkładów. Oferta tej firmy jest jednak niezwykle bogata. Kupić w niej możemy np.:

- taśma dwustronna,

- taśma silikonowa,

- taśma izolacyjna.

Taśmy tkaninowe pokryte kauczukiem silikonowym i izolacyjne są taśmami specjalistycznymi wykorzystywanymi w przemyśle. Na tesa.pl znajdziemy dokładniejsze informacje na temat oferowanych produktów.

Data dodania: 18-10-2017

O firmie:


Firma: tesa tape Sp. z o.o.

Adres: Gnieźnieńska 32

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-021

Telefon: +48 61 8746 147

Domena: http://www.tesa.com/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik Tymon Jaworski napisał:
W firmie Tesa kupiłem samoprzylepne haczyki na ręczniki do łazienki i do kuchni. Wiem co myślicie, że takie coś nie zdaje egzaminu i się zaraz odkleja pod ciężarem ręcznika. Nieprawda! Te haczyki są naprawdę solidne i nie ma problemu z powieszeniem nawet kilku ręczników na jednym.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Proctogin

Poznań

Detoks Alkoholowy

Poznań