Opis:


Nie musisz się martwić, że nie skończyłaś szkoły średniej, bo urodziłaś dziecko i zajęłaś się jego wychowaniem. Możesz ukończyć szkołę. Idealnym rozwiązaniem będzie szkoła zaoczna, jeśli mieszkasz w Warszawie, to możesz zdecydować się, np. na Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Szkołach Beaty Mydłowskiej. Tylko zbyt długo nie zwlekaj, ponieważ o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Pobierz stosowne podanie o przyjęcie do szkoły ze strony tlo.szkolymydlowskiej.pl i wyślij je jak najszybciej, ale najlepiej skontaktuj się z sekretariatem szkoły osobiście, telefonicznie lub napisz maila.

Na podanej stronie dowiesz się też, jakie inne dokumenty musisz złożyć, oprócz oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum czy ósmej klasy szkoły podstawowej, aby Twoje podanie o przyjęcie do szkoły zaocznej zostało rozpatrzone.

Data dodania: 25-10-2017

O firmie:


Firma: Szkoły Beaty Mydłowskiej

Adres: Kaleńska 3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-367

Telefon: 22 619 32 25

Domena: https://tlo.szkolymydlowskiej.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik wolinciom napisał:
Myślę, że warto skorzystać z tej oferty szkoły zaocznej dla dorosłych, gdyż pomoże nam zdobyć wykształcenie na poziomie szkoły średniej, którego nie mogliśmy zdobyć z różnych powodów. Jeśli solidnie zdamy maturę, to otwierają się przed nami możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji - studia na uczelni wyższej - a co za tym idzie, zdobycie lepiej płatnej pracy.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

PUH Żeglarz

Giżycko

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława

BELOR-Polska Sp. z o.o.

Elbląg