Opis:


Umywalki montowane na blacie szafki łazienkowej to bardzo klasyczne rozwiązanie, które jednak może prezentować się pięknie nawet w łazienkach nowoczesnych. Doskonałą ofertę pod tym kątem można znaleźć w sklepie internetowym Archjudyta.pl, który bardzo dba o to, aby prezentować szeroką gamę umywalek wykonany z najlepszych materiałów. Przykładem jest, chociażby umywalka nablatowa w kolorze szarym, która z pewnością przypadnie do gustu niejednej osobie.

Aby poznać całą ofertę sklepu, najlepiej już teraz zajrzeć na stronę internetową sklep-archjudyta.pl. Dostępne są tutaj najpiękniejsze propozycje umywalek od znanych i cenionych producentów. Z ich wykorzystaniem można stworzyć łazienkę własnych marzeń, pomieszczenie piękne i funkcjonalne, którego przygotowanie wcale nie będzie kosztowało ogromnych pieniędzy.

Data dodania: 22-02-2018

O firmie:


Firma: Sklep Archjudyta

Adres: Ludowa 19

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Kod pocztowy: 41-310

Telefon: +48 692 042 263

Domena: https://sklep-archjudyta.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik ampeed napisał:
Bardzo chętnie widziałabym proponowany przez Sklep Archjudyta rodzaj umywalki nablatowej u siebie w łazience. Przymierzam się do remontu łazienki i wydaje mi się, że umywalkę mam już wybraną. :)
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice

P.H. BAU-TEC

Częstochowa