Opis:


Dobra wykonana torebka papierowa jest takim elementem, który każdy z powodzeniem będzie wykorzystywał niejednokrotnie. Wyobraź sobie taką rolę torebki. Twój klient otrzymuje ją od ciebie z produktami lub materiałami reklamowymi. Gdy kilka dni później musi coś załatwić, wrzuca do niej dokumenty czy swoje drobiazgi. Gdy kroczy dumnie ulicami miasta - wszyscy widzą na tej torebce właśnie twoje logo. Zyskałeś nowych klientów!

Silesiapak jest firmą, która na stronie torbyzlogo.pl proponuje wiele modeli tego typu produktów. Cennik toreb papierowych z nadrukiem to dla ciebie interesująca propozycja i możesz uwierzyć na słowo. Możesz jednak również zajrzeć na stronę www i po prostu przekonać się o wielości toreb, ich różnorodności oraz o tym, że wyprodukowanie takich elementów jest niewielkim kosztem.

Data dodania: 08-09-2017

O firmie:


Firma: Silesiapak

Adres: Blachnickiego 9

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-175

Telefon: 790 275 067

Domena: http://silesiapak.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik edrentani napisał:
Jeśli chodzi o opakowania dla moich klientów to ja stawiam na ekologię! Dlatego dla mnie torby od Silesiapak są optymalnym rozwiązaniem, które łączy w sobie wytrzmałość z ekologią. Powiedz "nie" foliówkom i postaw na torby z papieru.
Data: 2018-08-01 13:02:14
Ocena: 5

FIRMY W OKOLICY:

Silesiapak

Katowice

P.H. BAU-TEC

Częstochowa

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała