Opis:


Markus to producent toreb bawełnianych, które są świetnym nośnikiem reklamy oraz promocji jednocześnie. Dziś szuka się coraz ciekawszych sposobów na zaciekawienie potencjalnego klienta, który skutecznie chroni się przed nadmierną ilością reklam. Polski producent toreb ekologicznych postanowił połączyć idee ochrony środowiska z pomysłem na promocję przedsiębiorstwa. Torby bawełniane nadrukowane lub haftowane mogą zawierać nazwę firmy, logo, slogan, chwytliwe hasło, które będzie kojarzyło się z daną marką.

Zachęcamy do składania zamówień na torby tego typu i zmianę ich wyglądu zgodnie z oczekiwaniami. Identyfikacja wizualna jest ważnym narzędziem kreowania wizerunku, dlatego torba w kolorach dominujących w Państwa firmie będzie świetnym pomysłem. Markus podejmuje się najbardziej nietypowych zleceń.

Data dodania: 06-12-2017

O firmie:


Firma: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MARKUS Marek Bonder

Adres: Sobików 14a

Miejscowość: Góra Kalwaria

Kod pocztowy: 05-530

Telefon: 501 557 228

Domena: http://www.markus-torby.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik Wojciech napisał:
ja mam średni sklepik wielobranżowy i zatrudniam 20 pracowników na 2 zmianach i postanowiłem w końcu zainwestować w koszulki do pracy z logo sklepu i właśnie jako współpracownika wziąłem firmę Markus. Opłacało się i to bardzo.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa