Opis:


Współcześnie można znaleźć naprawdę wiele różnych możliwości, z których można skorzystać, żeby sprawić przyjemność pracownikom. Oni docenią każdy gest, który wyjdzie ze strony pracodawcy, by móc pokazać pracownikom, że są ważni. Na przykład wielu pracodawców podarowuje swoje pracownikom firmowe kubki, które mogą służyć do picia biurowej kawy, która na pewno będzie smakowała jeszcze lepiej. A takie kubki do nadruku jest teraz coraz łatwiej dostać dzięki firmom, które profesjonalnie zajmują się ich przygotowaniem. 

Gdzie ich szukać? Wejdź na stronę premiergroup.pl i tam zapoznaj się z niepowtarzalną ofertą na zamówienie tego rodzaju kubków, a przekonasz się, z jak wspaniałą ofertą masz tam do czynienia. Do wyboru są różne kubki, a to, co zostanie na nich umieszczone, zależy już wyłącznie od Ciebie i Twojej inwencji. 

Data dodania: 04-01-2018

O firmie:


Firma: Premier Group

Adres: Kopanina 28

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-105

Telefon: 730738988

Domena: http://premiergroup.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik esisit napisał:
Oferta od Premier Group okazała się spełniać nasze oczekiwania. Kubki z firmowym logo ich autorstwa są estetycznie wykonane, więc współpracownicy oraz klienci są zachwyceni takim prezentem. :)
Data: 2019-06-12 13:18:40
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Proctogin

Poznań

Detoks Alkoholowy

Poznań