Opis:


Problemy z otwarciem zamków w drzwiach zdarzają się bardzo często. Ważne jest to, żeby wiedzieć, jak w takiej sytuacji sobie poradzić, żeby nie okazało, że niemożliwe jest dostanie się do środka bez wyważania drzwi, co będzie bardzo trudnym zadaniem. Na szczęście działa pogotowie ślusarskie w Warszawie, co sprawia, że rozwiązywanie problemów z zamkami wcale nie będzie aż takim trudnym zadaniem.

Więcej informacji na temat działalność Pogotowia Zamkowego znajduje się na stronie pogotowiezamkowe.com.pl a z tymi informacjami warto się zapoznać i je zapamiętać, żeby w razie problemowej sytuacji wiedzieć, w jaki sposób sobie poradzić i jak zareagować, kiedy zepsuje się zamek, który blokuje dostęp do domu czy do jakiegokolwiek innego miejsca, do którego trzeba się dostać, a zepsuty zamek stanowi istotną przeszkodę. 

Data dodania: 11-08-2017

O firmie:


Firma: Pogotowie Zamkowe

Adres: Pl. Konstytucji 2

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-552

Telefon: 501 12 12 12

Domena: http://www.pogotowiezamkowe.com.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik etand napisał:
Byłem w takiej sytuacji, że nie mogłem dostać się do mieszkania z powodu awarii zamka w drzwiach. Na szczęście istnieje pogotowie ślusarskie - Pogotowie Zamkowe, które zna sposoby na pomoc w takich kłopotach.
Data: 2018-06-11 09:14:23
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa

Zugarden – Projektowanie ogrodów

Ząbki