Opis:


Zamiast ciągle martwić się tym, że nigdy nie wiesz, z usług której kwiaciarni skorzystać, żeby otrzymać jak najlepsze kwiaty, warto będzie wreszcie zaufać takiej kwiaciarni, która cieszy się największym zaufaniem i od dłuższego już czasu dostarcza takich bukietów, które po prostu sprawiają najczystszą radość. Na szczęście istnieje taka kwiaciarnia w Radomiu ciesząca się sporym zainteresowaniem i wiele osób cieszy się z tego, że może skorzystać z usług kwiaciarni, w której zawsze dostępne są jak najświeższe kwiaty. 

Wejdź na stronę podkatedra.pl i tam zapoznaj się z ofertą kwiaciarni, która i na Tobie zrobi ogromne wrażenie. Są w niej bowiem dostępne nie tylko kwiaty na różne okoliczności, ale też wszelkiego rodzaju ozdoby i inne elementy, które można znaleźć w kwiaciarni. Niskie ceny kwiatów i innych usług na pewno przypadną Ci do gustu i będziesz z nich zadowolony pod każdym względem, jeśli jeszcze weźmiesz pod uwagę tak wysoką jakość tego, co otrzymasz. 

Data dodania: 29-11-2017

O firmie:


Firma: Pod Katedrą

Adres: Henryka SIenkiewicza 18

Miejscowość: Radom

Kod pocztowy: 26-600

Telefon: +48 604 222 989

Domena: http://www.podkatedra.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik imimiter napisał:
Przepięknie udekorowany kościół i sala weselna nada temu ważnemu dniu właściwą oprawę. Kwiatowe bukiety i wiązanki, które wprawią wszystkich w zachwyt - ja korzystałam w Radomiu z Kwiaciarni "Pod Katedrą", tam wiedzą jak osiągnąć taki efekt.
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

FIRMY W OKOLICY:

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa