Opis:


Warto wspierać i rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Ciekawej formy rozrywki z pewnością potrafi dostarczyć Teatr Magii Macieja Pola...

O tym, jak wiele zalet ma pokaz iluzji dla dzieci można opowiadać długo. Jest świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu, a także pobudzenie dziecięcych zainteresowań. Dobry iluzjonista potrafi skutecznie przyciągać uwagę swoich widzów i sprawiać, że zapominają oni o całym świecie. W czasie pokazów pojawia się sporo pytań o to jak coś jest możliwe, czy rzeczy mogą znikać, w jaki sposób człowiek panuje nad rzeczywistością. Jest to spora szansa nawet na... Zachęcenie dziecka do nauki fizyki i przyrody.

Na stronie internetowej pod adresem maciejpol.pl można obejrzeć przykładową galerię zdjęć z show. Są tam też tam szerzej opisane możliwości dobrego iluzjonisty, nie tylko w pokazach dziecięcych.

Data dodania: 25-11-2017

O firmie:


Firma: Iluzjonista Maciej Pol

Adres: Jana Kilińskiego 7B

Miejscowość: Łęczyca

Kod pocztowy: 99-10

Telefon: +48 247 210 199

Domena: http://maciejpol.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik andavuc napisał:
Pokazy iluzji w wykonaniu pana Macieja Pola, to świetny sposób na rozrywkę, zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Dzięki nim przenosimy do magicznego świata, w którym wszystko (lub prawie wszystko) jest możliwe.
Data: 2018-10-16 15:11:25
Ocena: 5

FIRMY W OKOLICY:

Kwiaciarnia „Kwiatem Malowane”

Łódź

Butik-Kesi

Ksawerów

ŻYJ ŁATWIEJ

Konstantyn Łódzki