Opis:


Taśmy LED mogą być w bardzo różnych kolorach. Dzięki bardzo wygodnemu montażowi, taśmy LED można zamontować w wielu różnych miejscach, między innymi pod szafkami lub z wykorzystaniem specjalnych listw przy podłodze. Dzięki temu za pomocą tego typu taśmy można stworzyć bardzo oryginalne oświetlenie, które będzie dawało światło o średnim natężeniu. 
Taśmy LED-owe dostępne są w różnych kolorach. Bardzo dużą popularnością cieszą się taśmy LED RGB 5050, które mogą świecić w kolorze czerwonym, zielony, niebieskim lub białym. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć. 
Jeśli interesują Cię dobre jakościowo taśmy LED, to koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego ultra-elektro.pl i zamów je u nich. Ich taśmy LED-owe są naprawdę wysokiej jakości i posłużą Ci przez długie lata. Ponadto w sklepie internetowym ULTRA-ELEKTRO znajdziesz również specjalne zasilacze, które są niezbędne, jeśli chcesz, aby taśma LED-owa dawała światło. Dlatego, jeśli chcesz kupić  wszystkie produkty do stworzenia instalacji świetlnej z taśmy LED w jednym miejscu, to koniecznie zajrzyj do nich już teraz. 

Data dodania: 16-02-2018

O firmie:


Firma: LUMENMAX POLSKA Sp. z o.o.

Adres: Stalmacha 7

Miejscowość: Racibórz

Kod pocztowy: 47-400

Telefon: 882 520 045

Domena: https://www.ultra-elektro.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik Szymon Kubiak napisał:
Szukając jakiegoś rozwiązania ledowego do mojej kuchni trafiłem na ten sklep. Przejrzałem ofertę i jestem pod wrażeniem mnogości rozwiązań. Zresztą obsługa sklepu bardzo mi pomogła w decyzji.
Data: 2018-03-23 15:32:04
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice

P.H. BAU-TEC

Częstochowa