Opis:


To, czego każdemu brakuje zimą, to ciepłe promienie słońca i dlatego wiele osób dopada chandra. Jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest wyjazd w takie rejony Europy, gdzie mimo niesprzyjającej pory roku tego słońca nie brakuje. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na zakup domu w krajach pełnych słońca, tym bardziej że nie jest to zbyt kosztowna inwestycja, gdyż koszt jest porównywalny z kupnem domu w Polsce. Wziąwszy pod uwagę fakt, że niektóre osoby decydują się na wyjazdy dwa razy w roku, to inwestycja szybko się zwróci.

Rozmaite domy na sprzedaż w Hiszpanii oferuje biuro nieruchomości Home Pandora, które zatrudnia grupę osób wykonujących swoją pracę z pasją i czerpiących satysfakcję z zadowolenia klientów. Pracownicy biura zawsze starają się, aby klient wybrał jak najlepszą i jak najpełniej odpowiadającą jego oczekiwaniom ofertę. Wśród domów na sprzedaż można znaleźć:

  • piękne wille, 
  • segmenty,
  • szeregowce,
  • bungalowy,
  • bliźniaki,

które na ogół mają przydomowy basen i miejsce na samochód. Wiele z nich, szczególnie tych z rynku wtórnego, jest w pełni wyposażona i gotowa do zamieszkania.

Data dodania: 08-03-2019

O firmie:


Firma: Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Adres: Calle Isla Tabarca 2

Miejscowość: Alicante

Kod pocztowy: 0-318

Telefon: +34 965 04 94 80

Domena: https://www.homepandora.com


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:

Trading For a Living

Hong Kong

Top Crystal Trade s.r.o.

Brno

Robert Marchel

Newcastle upon Tyne