Opis:


O wyjątkowy talent należy odpowiednio dbać. Odnosi się to do każdej dziedziny i dotyczy zarówno aktorów, matematyków, jak i sportowców. Dlatego, jeśli Twoje dziecko wykazuje ponadprzeciętne zdolności w grze w piłkę nożną, odnosi sukcesy na tym polu i chce się rozwijać dalej, to polecamy Ci zapisać je na specjalne szkolenia. Dobrym wyborem będą indywidualne treningi piłki nożnej w Lesznie lub w okolicach, które znajdziesz w ofercie Akademii Piłkarskiej Fundamenty Gry. U nich możesz liczyć na bardzo profesjonalne podejście oraz kompleksowe szkolenia nie tylko z zakresu profesjonalnych trików piłkarskich, ale również w kwestii leczenia urazów i kontuzji oraz odpowiedniej diety dla małego sportowca. 
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat ich oferty? Zajrzyj na stronę internetową fundamentygry.pl i sprawdź dokładnie, jakie atrakcje i korzyści czekają na Twoje dziecko, jeśli zdecydujesz się zapisać je do ich wyjątkowego programu szkoleniowego dla młodych piłkarzy.

Data dodania: 31-05-2018

O firmie:


Firma: Indywidualne Fundamenty Gry

Adres: Źródlana 19

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-642

Telefon: +48 519 840 775

Domena: http://fundamentygry.pl


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik Marta Zając napisał:
Mój syn pomimo, że uczęszcza do szkółki piłkarskiej to jeszcze chodzi na zajęci indywidualne, ponieważ chce w przyszłości być zawodowym piłkarzem.
Data: 2019-06-24 13:55:57
Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY:

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Proctogin

Poznań

Detoks Alkoholowy

Poznań