Opis:


Podstawowym elementem w trakcie każdego spaceru z psem jest właściwie dobrana obroża. To właśnie od jej szerokości, rozmiaru, materiału oraz typu zależy komfort zwierzaka, dlatego wybór obroży nie powinien być dziełem przypadku. Podczas zakupu takich produktów trzeba zwracać uwagę przede wszystkim na materiał wykonania. Dziś w sprzedaży znajdują się obroże:

  • skórzane,
  • materiałowe,
  • metalowe.

W przypadku modeli skórzanych należy pamiętać, że mogą one dość szybko się niszczyć, a dodatkowo trzeba je konserwować. Nie bez znaczenia jest także obwód, ponieważ obroża nie może uciskać szyi zwierzaka, ani też nie może być zbyt luźna, ponieważ mogłoby to zwiększać ryzyko wyswobodzenie się pupila na spacerze.

Właściciele psów muszą zwracać uwagę na szerokość obroży. Zbyt wąska będzie uciskać, natomiast zbyt szeroka – unieruchamiać głowę, przeszkadzając tym samym podczas spacerowania oraz węszenia. Tego typu artykuły dla psa sprzedaje przedsiębiorstwo Hubuform, mające w swojej ofercie produkty zarówno dla psów, jak i kotów w atrakcyjnej cenie.

Data dodania: 11-08-2019

O firmie:


Firma: HUBUFORM MONIKA KUBICKA- BURIAK

Adres: Pelikanów 31/33

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-843

Telefon: 721-240-257

Domena: https://hubuform.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:

Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa