Opis:


Jeśli myślisz o domowej uprawie roślin, musisz też pomyśleć o akcesoriach, które pomogą osiągnąć maksymalne efekty w ich uprawie. Duże znaczenie ma hydroponika i aeroponika. Najlepsze systemy hydroponiczne i aeroponiczne cenionych marek, otrzymasz na growworld.pl, jest to sklep internetowy dla miłośników uprawy roślin w domu.

Może zainteresuje Cię kompletny system hydroponiczny na 4, 6 lub 9 roślin, a może propagator ukorzenienia AERO HYDRO na 12, 20, 27, 40 czy 120 sadzonek. Ukorzenione sadzonki z propagatora można potem przesadzać zarówno do systemów hydroponicznych, jak i do gleby.

W ofercie sklepu są też kompletne systemy hydroponiczne na 1 roślinę, w których korzeń rośliny jest zanurzony w pojemniku z roztworem odżywczym. Są także systemy hydroponiczne NET GRO TANK, które powodują szybszy wzrost roślin i większą wydajność, systemy są proste w obsłudze i mają wielokrotnie większą wydajność podlewania, ponieważ nie ma gleby, to nie ma też szkodników w glebie, co jest wielką zaletą tych systemów hydroponicznych.

Data dodania: 26-09-2018

O firmie:


Firma: GROW-WORLD

Adres: Bolesława Kurpińskiego 2

Miejscowość: Rybnik

Kod pocztowy: 44-206

Telefon: 792026852

Domena: https://www.growworld.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice

P.H. BAU-TEC

Częstochowa