Opis:


Niestety, nie zawsze udaje się działanie w pojedynkę. Nawet samorządy terytorialne, spółki komunalne czy urzędy centralne muszą czasami skorzystać z pomocy partnera, który zajmie się zorganizowaniem pewnego rodzaju prac, które mają być wykonane. Służy do tego partnerstwo publiczno-prywatne, które na określonych zasadach może zostać ustalone dla osiągnięcia wspólnych korzyści.

Aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat tego, w jaki sposób można zająć się przygotowaniem takiego partnerstwa, wystarczy wejść na stronę curulis.pl, gdzie znajdują się szczegółowe informacje o działaniu takiej współpracy. Można też skorzystać z pomocy doradców, którzy postarają się negocjować odpowiednie warunki dla podpisywanych umów, aby nie było problemów z daną współpracą pomiędzy partnerami z dwóch różnych przestrzeni.

Data dodania: 01-09-2017

O firmie:


Firma: Curulis

Adres: Wiosny Ludów 2

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-831

Telefon: 616262641

Domena: https://www.curulis.pl/


Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Opinie


Użytkownik Karolina Cieślak napisał:
Bardzo fajnie, że jest takie coś jak partnerstwo publiczno-prywatne. mojemu miasteczku by się takie coś przydało i to bardzo bo jest parę niezakończonych inwestycji, i parę dobrych pomysłów, które nawet nie ruszyły "z miejsca".
Data: 2018-07-12 11:29:14
Ocena: 3

FIRMY W OKOLICY:

BHP-KOMPLEX

Komorniki

Proctogin

Poznań

Detoks Alkoholowy

Poznań